Blog

Bilkent Perde Yıkama

Gönderen:

Bilkent Perde Yıkama

bilkent-perde-yikama-300x200

Bilkent perde yıkama 14 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Perdeler bir evin veya iş yeriniz en önemli parçasıdır. Perde olmayan bir ev olmaz. Bu kadar önemli bir eşyanın kirlenmemesi de mümkün değildir. Bu nedenle de yılda en az iki kere periyodik olarak perdelerinizi yıkatmak gerekir.
Perdeleriniz eviniz açısından bu kadar önemli iken herhangi bir problemle karşılaştığınız zaman da telafisi bütçemiz açısından bizi sıkıntıya sokabilir. Bu gibi nedenlerle karşılaşmamak için seçtiğimiz firmaya çok dikkat etmemiz gerekir. Bilkent perde yıkama firmasında perdeleriniz son teknoloji makinelerde fabrikalarımızda yıkanır. Her perde lekesine ve cinsine göre ayrıştırılarak yıkanır ve kurutulur. Bilkent perde yıkama firması sektörde yıllardır kazanmış olduğu tecrübesine dayanarak beğenmediğiniz hiçbir perdenin ücretini talep etmemekte ve tekrar yıkama garantisi vermektedir.
Aynı zamanda Ankara’nın her yerine ücretsiz servis imkanımız vardır. Ankara’nın neresinde olursanız olun telefonla randevu almanız yeterlidir. Ekibimiz sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek perdelerinizi teslim almakta perdelerinizin işlemi bittikten sonra da tekrar adresinize teslim etmektedir. En önemlisi de perdelerinizin montajı ücretsiz olup ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Bilkent perde yıkama firması sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her türlü kolaylık ve kampanyaları ve imkanları sağlamaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button