Blog

Elvankent Perde Yıkama

Gönderen:

Elvankent Perde Yıkama

eryaman-perde-yikama-300x300

Elvankent perde yıkama alanında uzmanlaşmış bir firma olu son derece kaliteli ve disiplinli bir hizmet anlayışı, uzman kadro ve ekibi ile profesyonel bir firmadır. Perdeleriniz ev veya işyerlerinde en çok kirlenen eşyalardan olduğu için temizliği de bir o kadar önemlidir.yılda en az 2 kere düzenli olarak perdelerinizin temizlenmesi gerekir. Bu da yaparken önemli ölçüde dikkat edilmelidir. Perdeleriniz Elvankent perde yıkama firmasında son teknoloji makinelerde lekesine türüne ve özelliğine göre ayrıştırılarak anti bakteriyel ilaçlarla son derece titizlikle ve hiçbir zarar veya hasar görmeden yıkanmaktadır. Perdeleriniz fabrikalarımızda profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Perdeleriniz yıkanırken kullanılan malzeme ve yöntemlere dikkat edilmezse perdeleriniz ciddi bir hasar görür ve yıpranır. Bu da sizin maliyetinizi artırır. Bu gibi sorunları önlemek ve sizlerin hem parasını hem de perdelerinizi güvence altına almak amacı ile Elvankent perde yıkama olarak beğenmediğiniz hiçbir hizmetin bedelini almıyoruz. Aynı zamanda sizleri daha iyi bir şekilde memnun edebilmek için tekrar yıkama garantisi vererek perdelerinizi güvence kapsamı altına almış bulunuyoruz.
Perdelerinizin çıkarılması ve tekrar takılması da ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta olup bunu da ücretsiz olarak gerçekleştiriyor montaj ücreti almıyoruz. Ankara’nın her yerine ücretsiz servis imkanız vardır ve perdelerinizi teslim almak için kapınıza kadar geliyoruz. Perdeleriniz sizin istediğiniz gün ve saatte alınır ve fabrikalarımızda işlem gördükten sonra tekrar sizin istediğiniz günde tekrar adresinize teslim edilir.
Günümüzde birçok firma perdeleri yıkarken her perdeye aynı yöntemi uygulamakta olduğu için kullandığı malzemelere dikkat etmediği için perdeler zarar görmektedir. Elvankent perde yıkama firması alanında uzmanlaşmış ve yılların verdiği bilgi birikimi ile de perdelerinizi hiçbir zarar veya hasa görmeden yıkamakta sizlere teslim etmektedir. Daha detaylı bilgi çin bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button